Do kdy lze odstoupit od smlouvy dodavatele el.energie Bohemia Energy?

Před 5 dny jsem podepsal smlouvu u dodavatele elektrické energie Bohemia Energy (přes obchodní zástupkyni doma). Nyní jsem si vše rozmyslel a chtěl bych od smlouvy odstoupit. Lze ještě od smlouvy odstoupit?
Otázku vložil: Petr

Zalinkujte:

Odpovědi na otázku

4 odpovědí, Napsat odpověď

 1. 30 října 2016, 15.19

  Přesné podmínky pro odstoupení od smlouvy najdete přímo v uzavřené smlouvě (zpravidla malá písmenka) a ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP) Bohemia Energy (Bohemia Energy – dodavatel elektřiny a plynu). VOP jste určitě obdržel spolu se smlouvou. Pokud je nemáte, naleznete je na jejich webu – bohemiaenergy.cz


 2. 14 března 2017, 15.01

  Teď nově můžete odstoupit i 15 dní po zahájení dodávky, veškeré potřebné materiály najdete na jejich stránkách, maj to tam celkem dobře dohledatelný, takže i jako jejich nezákazník jsem se tam u nich dobře zorientoval.


 3. 09 února 2018, 12.52

  Akorát jsem to včera řešil, když moje máma podepsala smlouvu i s plnou mocí. Ví že se barák bude přepisovat a vymyslí si novou smlouvu. Na těch stránkách je to opravdu všechno k dohledání i zrušení plné moci. Takže dokumenty ke stažení a tam formuláře, stáhnout vyplnit a odeslat hlavně doporučeně 😉


 4. 07 února 2019, 13.47

  Já si smlouvu u Bohemia energy rozmyslel po týdnu, měl jsem jí domluvenou telefonicky, takže jsem původně myslel, že jí tak i vypovím, ale raději jsem to udělal písemně, abych měl doklad o odeslání. A ukázalo se to jako dobré řešení, protože mi to potvrdili a bez problému tu telefonickou smlouvu zrušili.

Odpověď na otázku:

Jméno/nick *

Mail (nebude se zobrazovat) *

Website

2013 - 2018 Netporadna.cz - veřejné diskuzní fórum