Auto Esa reference

Dobrý den, mám vybraného Passata v Auto Esa, ale chci si vše řádné zvážit, proto bych se rád dotázal na vaše zkušenosti s tímto autobazarem. Předem upozorňuji, že na nový vůz nemám a domnívám se, že vzhledem k vysokému propadu ceny při pořízení nového vozu je to nevýhodné, proto radit mi koupi nového vozu je liché, předem děkuji.

Majkl

Odpovědi na otázku

6 odpovědí, Napsat odpověď

 1. 11 května 2016, 15.07

  Osobně mám takovou zkušenost, že autobazary jsou všechny stejný, chce to nějakého prověřeného známého nebo koupit od soukromé osoby, ovšem to taky není bez rizika.

  Tady jsou nějaké zkušenosti:
  http://hodnoceni-autobazaru.cz/autobazar/auto-esa-zkusenosti-recenze


 2. 17 května 2016, 8.54

  Přesně jak říká Ivča, s rizikem je jakýkoliv nákup auta. Rozumím tvýmu rozhodnutí. Taky nerad investuju do nových aut. V esech jsem kupoval auto letos v lednu. Potřeboval jsem rychle něco sehnat, protože jsem svýho mazlíka střelil na náledí a oprava už se nevyplatila. V Esech jsem si vybral novou mazdu 6 v kombíku. Neměl jsem ale cash, takže jsem si to u nich musel hodit na úvěr. Nic hroznýho. jasný, že něco málo přeplatím, ale to je u každý půjčky. Navíc jsme se dohodli na takové částce, že to není pro mě žádná hrůza. Hlavně mě to vytáhlo z bryndy, protože bez auta nedám ani ránu.


 3. 31 května 2016, 9.25

  Čau, já jsem v tomhle bazaru vloni auto prodával. Kámoš mi je doporučil, že mu dali docela dobrý podmínky. Tak jsem to tam šel taky zkusit. Jel jsem tam natřikrát, než mi byli schopni dát zhruba cenu, jakou jsem předpokládal. Mezi tím samozřejmě nějaké telefonování o ceně a tak. Ale když chce člověk dobře prodat, nesmí ustoupit ze svých nároků. Ještě jsem čekal, jak ho hodí na net, co k němu napíšou a jak ho vyblýskají. Pobavilo mě, že vypadalo jako nové, ale najetý kiláky uznali.


 4. 06 července 2016, 16.22

  Tak já přímo osobní zkušenost nemám, ale jsem toho názoru, že je vždy lepší větší autobazar než ty malé. Ty velké si nemůžou dovolit nějak šmelit u těch malých je to na osobnosti majitele, doporučím zkusit zjistit více osobních zkušeností v tvém okolí, ale jinak bych se u Auto Esa nebál něco pořídit, každopádně dobrá prohlídka vozu by měla být samozřejmostí.


 5. 23 srpna 2016, 18.26

  Jsem toho názoru, že zkušenosti mají lidé rozličné dle toho jaké auto se jim podaří koupit v autobazaru. Určitě je dobré dát na reference třeba známých a taky je dobré si nechat poradit, jak se říká víc hlav víc ví. Já si myslím, že Auto Esa bude patřit k lepšímu průměru, aspoň tak to na mě u nich působilo, když jsem se tam byl podívat, ale osobní zkušenost s nimi nemám.


 6. 29 září 2016, 10.03

  Zdravím, taky se jdu podělit o zkušenost, pokud už jí nebudeš potřebovat, tak snad pomůže někomu jinýmu. Jsem taky z řad lidí, co nemá na nové auto, takže nám nezbývá nic jinýho, než do autobazaru zavítat. Samozřejmě je nejlepší koupit ojetý vůz od někoho znamýho, ale taky jsem měl už tu smůlu, že se hned podělalo. Druhý ojetý auto mám z esa a zatím šlape, jak hodinky. Záleží člověk od člověka, pokud ti stačí jednoduchý auto, co tě spolehlivě odveze, tak by neměl být problém a vybrat by sis měl.

Odpověď na otázku:

Jméno/nick *

Mail (nebude se zobrazovat) *

Website

Netporadna.cz - veřejné diskuzní fórum