Jak dostat velmi silné lepidlo z náušníku od sluchátek?

Něco jsem lepil a trochu lepidla mi ukaplo na náušník od nahlavnich sluchátek (takové ,,óčko“ na sluchatku – dostalo se to na gumu, nebo kůži, nebo co to je) Začal jsem panikarit a zkoušel všechno možné – sedrit to- tím se mi místo toho sedrela ta kůže, dát tam horkou vodu, mýdlo – tím jsem z tama dostal jen trochu barvy, olej, sůl, citron. Teď je to ponořené ve vodě. Prosím poraďte
Otázku vložil: David

Odpovědi na otázku

2 odpovědí, Napsat odpověď

  1. 29 prosince 2016, 10.34

    Na těch sluchátkách mi moc záleží a to lepidlo tam vážně nechci. Taky se mi vůbec nelíbí ta nevzhledná rozškrábaná kůže. Má cenu to vůbec pokoušet spravit, nebo si mám raději koupit stejné sluchátka z bazaru za cca 400 a vyměnit ten náusnik?
    Stejný právě nemůžu nikde sehnat a bojím se, že když koupim jiný, tak tam nebude pasovat. Taky mě napadlo odstranit to lepidlo i s tou kůží, otočit to a nějak to tam prilelepit. To je ale asi blbost. Má sluchátka jsou Sony MDR – ZX610ap, kdyby vás to zajímalo. Nausnik je takový kulatý a ze spodu je nasita modrá látka. Stejnou ale asi taky nikde nesezenu.


  2. 29 prosince 2016, 10.47

    Namoč hadřík do čistého lihu, potři poškozené místo, dokud lepidlo nezměkne. Pak už by mělo jít poměrně dobře sloupnout. Zbytkové kousky očisti hadříkem namočeným v Jaru.

Odpověď na otázku:

Jméno/nick *

Mail (nebude se zobrazovat) *

Website

Netporadna.cz - veřejné diskuzní fórum