PROFI CREDIT Czech vs. Profidebt

Asi před rokem jsem si vzala půjčku od společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. Před několika měsíci jsem přišla o zaměstnání a nyní mám problém půjčku splácet. Jsem ve skluzu jeden měsíc, dýl ne. „Dluh“ vymáhá společnost Profidebt, s.r.o., která je hrozná. Mají neskutečné jednání! Soustavně posílají smsky, dopisy, telefonují zaměstnavateli. Dokonce mi vyhrožují, že mi vtrhnout do bytu a bez peněz neodejsou! Jsem zoufalá. Můžete mi prosím poradit, jak se jim bránit? Děkuji.

Cindy

Odpovědi na otázku

7 odpovědí, Napsat odpověď

 1. 02 října 2013, 15.41

  Ideální by bylo půjčku zaplatit, na to ale praděpodobně nemáte finance. Doporučuji proto navštívit banku a vzít si úvěr tam a pohledávku u PROFI CREDIT zaplatit. Nebankovní společnosti jsou často problematické. Pochybuji, že vám vtrhnout vymahači do bytu. Moc dobře vědí, že by se jednalo o trestný čin. Pokud by se tak stalo, podejte na ně trestní oznámení na Policii. Chápu, že takové výhrůžky (psychologický nátlak) jsou nepříjemné.


 2. 27 října 2013, 13.51

  Profidebt, a ve finále i Profi credit, jsou neskuteční šmejdi.Vymahači vás pořád prozváněji, i v noci. Jak píše Cindy, volají i zaměstnavateli. Zaměstnavatel mě díky nim vyhodil (volali mu prý 15x), a díky tomu nemám jak platit půjčku. Neskutečně ničí lidem životy! Dovedu si představit i situaci, že díky nim někdo spáchal sebevraždu.


 3. 10 listopadu 2013, 13.51

  Vymahači Profidebtu vyhrožují ostudou v ulici, dokonce i fyzickou likvidací. Už se bojim o svůj život!


 4. 15 listopadu 2013, 9.11

  Nejhoší jsou ty noční smsky, třeba ve tři ráno. A to člověk ani neni ve skluzu s platbou! Brzo ráno vám přijde smska, že se blíží splatnost. Je to děs!!!


 5. 20 listopadu 2013, 18.02

  Taky jsem se stala obětí TERORU A ŠIKANY Profidebtu. Vůbec si nevím co mám dělat, ti lidé se nezastaví před ničím. Stejně jako Roby jsem byla díky nim vyhozena z práce. Jsou to hajzlové největší!!!!!!!


 6. 02 března 2014, 11.24

  Profi Credit jsou lichváři!!! Půjčil jsem si 50 000 a zaplatil 150 000. Pak ještě ti vymahači Profidebtu… Hrůza a děs!


 7. 14 dubna 2014, 13.30

  Pokud by mělo dojít k tomu, že by si dovolili tito hajzlové připravit dlužníka o zaměstnání, tak mají smůlu, nic se jim nesplatí a ostrouhají svojí blbostí – nenažraností ! Bylo by dobré, některé z nich sejmout a naučit je slušnému chování ! Dluhy se splatit musí, to je jasný, ale ne za vyděračských, aj. nepřiměřených podmínek ! Vláda – zákonodárci, aj. kompetentní lidé by se měli okamžitě tímto zabývat, zakázat lichvu a vydírání, navíc napařit pokuty takové ne-li větší, aby si uvědomili u profit creditu – aj. inkasních spol. že takhle dál tedy… NE !!!!!!! Také nařídit všem okradeným lidem – lichvou, atd. vrátit všechno zpět i s úroky ! Zvracet se mi chce, z toho co se tady děje, takový bordel, který nastal v naší malé zemičce od roku 89, nemá nikde období !!!! HNUS !!!

Odpověď na otázku:

Jméno/nick *

Mail (nebude se zobrazovat) *

Website

Netporadna.cz - veřejné diskuzní fórum