XS Power Drink od Amway

Kamarád dělá Amway. Už dlouho mě přemlouvá, abych šel taky dělat Amway. Rovnou jsem mu řekl, že žádný lidi shánět nebudu. On mi na to, ale řekl, že stačí, když budu pravidelně kupovat energetický drink XS Power Drink od Amway a do půl roku mi bude firma Amway posílat na účet 30 000,-. Je to pravda, nebo kecá?

Adam

Odpovědi na otázku

29 odpovědí, Napsat odpověď

 1. 21 července 2013, 11.50

  O tom výdělku silně pochybuji. Málokdo v tomto uspěje.


 2. 23 července 2013, 10.18

  Váš kamarád se ve Vašem případě dopustil trollingu.

  Abyste si vydělal 30 000 jen vlastním nákupem, musel byste vytvořit osobně obrat 5000 bodů a být na 15%. Balení XS power drinku obsahuje 12 plechovek po 250 ml, stojí 453 Kč (velkoobchodní cena) nebo 545, pokud nemáte svojí registraci a nakupujete za maloobchodku. Bodově má jedno balení 9,66 bodu. Na 5000 bodů byste si jich tedy musel pravidelně každý měsíc kupovat 517, 5 balení (tj. 6210 plechovek měsíčně; za den byste tak musel sám vypít přes 200 plechovek (při 31 dnech v měsíci), tj. 50 litrů drinku denně. Pominu-li, že množství kofeinu v 200 plechovkách by Vás téměř jistě zabilo, tak byste jen za drinky utratil 234 421 Kč (nebo 282 038 Kč).

  Váš kamarád Vám tedy zcela vědomě lhal. Pokud se chcete pustit do tohoto obchodu, tak určitě ne s tímhle žvanilem, plácá nesmysly. Pouze osobním nákupem pro sebe se nelze běžně dostat na 30 000 Kč odměny. Je třeba vytvořit skupiny a poskládat to s více uživateli či zákazníky. Vytvořit se to dá, ale chce to usilovně pracovat soustředěně delší dobu 😉


 3. 23 července 2013, 21.30

  Podobně (lživě) jsem byl nalákán do Amway. Bylo nám řečeno, že musíme kupovat zboží min. za 5 tisíc měsíčně. Nejsem blázen, abych dával za předražené zboží takové peníze. Navíc ty jejich semináře, to je normální vymývání mozků.


 4. 24 července 2013, 7.42

  Petrik: pravděpodobně jste měl smůlu na sponzora. U Amway žádné povinné nákupy neexistují (viz. obchodní podmínky). Pokud Vám někdo tvrdil opak, tak vědomě lhal. Obrat 5000 měsíčně není tak velký, ale je lepší ho poskládat na vlastní spotřebě + několika zákaznících, než to táhnout sám. A co se týče seminářů, tak to je normální firemní informační a motivační školení. Mám zkušenosti z korporátu, kde jsme to mívali podobné (stanovte si cíle a běžte za nimi, buďte nadšení z toho, jaké máme možnosti, buďte zapálení pro firmu a naše produkty…apod.). Seminář nepodléhá firmě, ale jen dané sponzorské a školící organizaci. Na trhu se lze setkat s různými pojetími podnikatelské příležitosti Amway. Pokud Vám daný sponzor či skupina nevyhovovala, zkuste se podívat po jiné organizaci.

  Kamarád se takhle během měsíce setkal s marketingovým plánem prezentovaným členy dvou odlišných podpůrných organizací a vybral si tu, která je více zaměřena na prodej, než vytváření skupiny, jelikož mu to dávalo více smysl. Každému zkrátka vyhovuje něco jiného.

  Cena zboží je adektvátní, pokud se podíváte na nějaké cenové srovnání. Nelze ovšem srovnávat s výrobky, které konkurují cenou. U Amway je jistý kvalitativní standard a tomu odpovídá i cena. Vyzkoušejte a uvidíte. A pokud nebudete spokojen, využijte 90 dní 100% záruku a dostanete peníze zpět.


 5. 08 srpna 2013, 18.37

  Za sebe mohu říci – pokud vám nějaký distributor kecá/nevyhovuje, vyhledejte ohledně informací jiného. Já se setkal s distributory dvou skupin, v jedné mi styl práce nevyhovoval, tak jsem se zaregistroval do jiné (kvůli výrobkům, kt. mi vyhovují)


 6. 10 srpna 2013, 12.28

  Amway jsem dělal rok. Některé amway výrobky nejsou zas tak špatné, některé jsou konkurenceschopné, jiné zase silně předražené. Jinak nejvetší problém je v motivačních organizacích, fanatických amwayácích a sektářských seminářích. Motivační semináře nepořádá firma Amway. Pokud chcete spotřebovávat některé levnější zboží, tak je to v pořádku. Jinak jako výdělek peněz to pro většinu nefunguje.


 7. 11 srpna 2013, 10.48

  Mohu potvrdit, že v naší skupině nás nutí odebírat zboží min. za 5 000 měsíčně. Jiak prý nebudeme vydělávat velký peníze. Je to děs! Taky se mi nelíbí ty fanatický semináře. Díku tomu už plno lidí z Amway odešlo.


 8. 17 srpna 2013, 19.21

  Na motivačních seminářích pořád slyšíte, že úspěšný může být úplně každý, stačí mít jen svůj velký sen a cíl, a tvrdě pracovat. Není to tak! V MLM (i Amway) je základ umět dokonale komunikovat s lidma. Konkrétně v Amway je většina Amwayáků, kteří na to vlohy nemají. Na seminářích slyšíte lži! Nejhorší přednášky jsou Hassmanna – je to velký manipulátor a lhář!!!!


 9. 23 srpna 2013, 18.49

  záleží na přístupu. Firma žádné nucené nákupy nevyžaduje. Pokud se Vás snaží otrollit Vaše podpůrná organizace, tak bych zvažoval přidat se do jiné. Velké peníze se vydělávají s velkou skupinou. Takže spíše používejte nebo prodávejte výrobky A ZÁROVEŇ tvořte skupinu. Pokud ji dělat nebudete, tak se buď uženete z toho všeho prodávání a nebo se naserete, že si pro sebe kupujete každý měsíc za pět nebo více tisíc jak kokot a každý měsíc na konci jste na 3% a odměně 240 Kč. Nakupování je super a je i třeba, aby lidi ve skupině viděli, že máte obrat (a Vás na pódiu při oceňování), ale velké peníze jsou s velkou skupinou. 50 – 70 lidí, co změní svůj nákupní zvyk a je to


 10. 27 října 2013, 13.57

  Drink od amway? To si děláte snad srandu 😀 Mamka si od nich koupila sadu hrnců za necelých 50 tisíc. Samozřejmě si na to vzala půjčku. Řiká si jakej je to zázrak, ale mě o nepřipadá. Po několika měsících se uvolňují ucha a na kovu jsou vidět mapy, které se špatně myjí. Doufám, že mamka jednou přestane dělat amway. Je to stoprocentní vymejvárna!


 11. 15 listopadu 2013, 9.07

  XS Power Drink – nápoj co vymívá mozky 😀


 12. 19 listopadu 2013, 10.42

  Adame (dotazující), fakt neznám nikoho, kdo by v amway vydělával nějaké peníze. A to znám asi 10 lidí co dělaji amway dlouhý roky. Jeden pán z firmy kde pracuju neskutečně otravuje všechny kolegy i nekolegy. Všem řiká, že má v amway pasivní příjem 25000,- měsíčně. Ovšem jako elektrikář nevydělává ani 15 tisíc 😀 Amwayáci jsou fakt směšní.


 13. 17 prosince 2013, 9.15

  XS Power Drink jsem vyzkoušel a mohu vám říct, že nic moc. Můj známej co dělá Amway, to pije denně, utrácí za to nehorázný poeníze. Řekl mi, že když to bude pít denně, tak bude brzy vydělávat 60 000 měsíčně, což je samozřejmě nesmysl 🙂


 14. 22 února 2014, 11.58

  XS drinky dělá moje známá se svým přítelem. Kdyby jste viděli co dávají za sračky na zeď 😀 😀 prostě ty kecy které jím nabulíkovali na těch seminářích. Jednou jsem si dovolil napsat něco negativního že je to firma ve stylu letadlo, vymejvačka, a že nevěřím že si vydělají tolik peněz. Na to se mě její kluk zeptal kolik vydělávám. Já pracuji v německu a mám v přepočtu okolo 30 000,-. On mi na to odpověděl že prý mám nízké cíle. :,-DDDD Bože!


 15. 07 března 2014, 11.38

  Energetický drink od amway 🙂 S amwejákama už nikdy nechci mít nic společného! Dělala jsem to před více než 10 lety. Ty hrozné skákací semináře, verbování lidí, předražené zboží… Amwayáci mají krutě vymytý mozek.


 16. 08 března 2015, 13.01

  Amway dělaji jenom blázni, kterým nezáleží na vztazích. Kamarádka to dělala pár měsíců a úplně si oddělala, jak přátelé, tak i příbuzné (verbování úplně každýho, kecy o nereálných výdělcích, pohrdání lidma, arogance…). Teďka si všichni o ni mysleji něco o bláznech.


 17. 14 dubna 2015, 9.25

  No a přesně kvůli podobným lidem je o amway takové mínění jaké tady vidím v komentářích 🙂 sám dělám sotva pár měsíců, a jsem pár tisíc v plusu, a to jako student na střední 🙂 na začátku mi bylo řečeno ze je potřeba shánět, jak další NVP zákazníky, sám dělat nějakej obrat a pak z toho možná neco bude. Když vám někdo slibuje desetitisíce jen tak,srackanebavte a s takovým sponzorem se nebavte. Amway nedělá zázraky, ale přesto funguje kdyz člověk malá 🙂

  A k těm seminarum co si tu každej stěžuje: Pro nikoho nejsou povinny, kdyz vám to půjde bez nich. A jestli máte strach z vymyvani mozků, radil bych přestat číst noviny a koukat na televizní zprávy.


 18. 16 dubna 2015, 15.40

  Pár tisíc v plusu? Tak si teda podnikání nepředstavuju.


 19. 16 dubna 2015, 20.22

  Ok, ber to tak ze se hlavne venuju studiu. Neni to zadnej provar, ale pri tej minimalni investici penez i casu nemuzu cekat zazraky, jak uz jsem rekl….pro cloveka ktery uz podnikat umi a chodi mu mesicne statisice je minimalni duvod vstoupit.


 20. 03 května 2015, 17.28

  Neznám Amwayáka, kterého by Amway uživilo 😀 Kolik lidí/Amwayáků z ČR na tom vydělává – živí je to?


 21. 09 května 2015, 9.18

  Marek Z.: Nejvíc mě pobavil Váš komentář. Jak si představujete podnikání? 🙂 S mým kolegou budujeme 2 roky klasické podnikání, rozhodli jsme se podnikat bez investora a veškerou práci rozjeli pouze my dva, 9 měsíců jsem negeneroval příjem. A to nám řada lidí klepe na rameno, že to co jsme dokázali ve dvou lidech je rekordní v naší zemi. Prosím řekněte mi tedy, jak si podnikání představujete? 🙂


 22. 09 května 2015, 10.07

  Sunrise: Jak si představuju podnikání? Podávám daňové přiznání, vedu si účetnictví, platím si zákonné pojištění atd.

  Já podnikám 11 let, začínal jsem s málem a vybudoval firmu. Nelituju toho, protože vydělávám velmi slušné peníze.

  Jak jsem napsal: Neznám Amwayáka, kterého by Amway uživilo. Chcete snad říct, že většina Amwayáků podniká jak jsem napsal výše?

  O Amway se zajímám, protože mě do toho kamarád už hodně dlouho tlačí. Byl jsem na semináři, vyzkoušel výrobky, a nic z toho mě nezaujalo. Kamarád ale pořád tvrdí, že po roce už můžu vydělávat slušné peníze. Nevěřím mu, protože on to dělá spoustu let a pořád chodí do normální práce.

  Co si budeme povídat, tohle „podnikání“ má neuvěřitelně špatnou pověst…


 23. 22 července 2015, 15.45

  Amwayáci jsou blázni. Roky nic nevydělávaji a pořád doufaji, že jednou možná budou vydělávat aspoň 10 000 měsíčně. Můj kamarád tomu tak propadl, že se s nim jeho žena rozvedla.


 24. 05 května 2016, 15.13

  Výhružka rozvodu je hlavní důvod, proč jsem před nedávnem přestat dělat Amway. Manželka mi dala nůž na krk – Amway nebo ona. Když to vezmu zpětně, tak se jí nedivím. Utápěl jsem v tom dost peněz. V naší skupině musel každý povinně odebírat zboží min. za 4000 korun. Pak ty semináře a další věci. O času ani nemluvě. Jsem rád, že jsem toho nechal. Amway nikomu nedoporučuji.


 25. 12 května 2016, 12.49

  No…skvělé, a to můj partner do toho chce jít, tak to jsem zvědavá..Docela se bojím, ze na tom budeme tratit oba a hl.,aby to neznicilo nás krásný dlouhodobý vztah..Jsem z toho špatná,ale asi mu to nevymluvím uz je tak nadšený,ale každopádně mu budu oporou..,ale vaše zkušenosti mne ještě více znervoznili,i když on je strašně chytrý komunikativni člověk, tak uvidime jak se to vyvine..


 26. 09 září 2016, 7.39

  Spousta komentářů od „chytrých“ odpůrců mě opravdu velmi pobavila. Osobně znám pár „Amwayáků“, které to opravdu živí. A ano, také podávají daňová přiznání, platí si pojištění a podobně.
  Argument „Pár tisíc v plusu? Tak si teda podnikání nepředstavuju.“ mě pobavil asi ze všeho nejvíc. Ukažte mi jiné podnikání, kde budete po pár měsících v plusu. Ukažte mi jiné podnikání, kde není potřeba žádná velká investice do začátku.
  V Amway má možnost sáhnout si na velké peníze opravdu každý, ale to neznamená že to bude jednoduché a že to bude hned. Stejně jako v každém jiném oboru, kde chce člověk vynikat, i v oblasti obchodu se člověk musí naučit pohybovat.
  Nejdůležitější věcí, pokud se chcete do byznysu pustit, je především S KÝM se do toho pustíte. Pokud se do toho pustíte s někým, kdo v životě nepodnikal a nemá žádné obchodní zkušenosti a komunikační schopnosti, tak je jasné že se od něj úspěšně vybudovat byznys nenaučíte. Stejně jako v jakékoliv jiné oblasti, pokud chcete být úspěšný, musíte se učit od někoho kdo je úspěšný. Pokud se budete chtít naučit hrát dobře fotbal, nejlépe se to naučíte od dobrého fotbalisty. Pokud se budete chtít naučit jezdit dobře rally, nejlépe se to naučíte od úspěšného závodníka – ne od kamaráda s „feldou v tuningu“ i když tvrdí jak to zvládnul z Prahy do Ostravy za 2 hodiny… Pokud se chcete naučit vydělávat peníze v Amway, jděte do toho s někým kdo umí vydělávat peníze v Amway…


 27. 18 července 2018, 10.14

  Mě zas pobavil Váš komentář. Málokteré podnikání sice vydělává hned, ale „podnikání“ s Amway, pokud je to ještě podnikání, nejenže nevydělává, ale silně prodělává. Osobně znám takového nešťastníka, který to dělá dva roky. To už by správné podnikání vydělávat mělo. Nemůže se najíst. Nemůže si téměř nic koupit. Musí mít samozřejmě další práci, kterou nemá rád, aby všechny peníze vrážel do pár vychytralých podrazáků, kteří žijí pouze z lidské blbosti.
  Samozřejmě je terčem spousty vtipů a i jemu začíná docházet, že to nemůže fungovat. Je to lidský hyenismus, obchod s falešnou nadějí a nekonečnou hloupostí, cílený na podprůměrně inteligentní lidi.
  Říkáte: Jděte do toho s někým, kdo umí vydělávat peníze v Amway, ale nikdo nikoho takového nezná. Všichni známe jen ty chudáky, kteří údajně znají někoho, kdo umí vydělávat v Amway. Pokud takoví lidé skutečně jsou, tak jsou na tom podobně, jak p. Columbová. Všichni o ní pořád slýchají, ale nikdo ji nikdy neviděl. 🙂


 28. 02 října 2018, 16.48

  Po přečtení komentářů tady jsem docela v šoku jak někteří lidé pochopili podnikání v Amway a ještě více šokovaná jsem tím jak tento byznys šíří. Narovinu nikdo neslibuje , že z vás budou milionari za měsíc to snad ani nejde. Ale na druhou stranu nutit někoho aby nakupoval minimálně za 5000 korun je šílenství. Ano je doporučeny obrat 100 bodů měsícne což je 5000 ale nikoli všechno platit z vlastni kapsy. Nejlepší je nakupovat jen to co opravdu potřebujete cca za 1000 a zbytek se snažit pokrýt zákazníky což muže byt rodina, kamarádi nebo jen lidi kterým dáte něco ochutnat či vyzkoušet a vyhovuje jim to. Ale to už se dostáváme do detailu. Moje rada pro lidi co se s Amway takto spálili nebo na takové lidi narazili a váhají s registrací. Pokud vás někdo nutí každý měsíc k objednávce 5000 Kč dejte od takového člověka rychle ruce pryc. A co se týka seminářů nebo openmeetingu tak si zjistete zda je tam možnost vrácení peněz v případě vašeho nezájmu. Lidé co v tomto byznyse utopili několik tisíc a ted brečí ze se jim to nikdy nevrátí a jak byli hloupý tak to hlupáci skutečne jsou. Na jakoukoliv objednávku je 90 dni záruka vrácení peněz pokud je ve výrobku alespoň 1/3. Na jakýkoliv seminář je záruka vraceni peněz takže za me není co ztratit. 😉


 29. 27 ledna 2019, 17.59

  Jestlize nekdo premysli o tom, se zaregistrovat do sekty Amway, tak at si precte tento muj pravdivy prispevek. Temer dva roky jsem byl manipulovan svoji pritelkyni, ktera v te dobe jiz delala Amway asi 6 let. Do dnesniho dne zije od vyplaty k vyplate a splaci pujcku na auto. Mimo nastenky, lednice a vnitrnich skrinovych dveri, kde ma vylepene ci prispendlene svoje touhy, diamanty, palmy v karibiku, limuziny a materialni sny, mi NIKDY, ac pozadana, nedokazala ukazat nejake opravdove vydelane penize od Amway. Nechtela nikdy uznat nebo priznat, ze to k nicemu nevede a ze Amway v Cesku proste nefunguje. Nutila mne kupovat vyrobky jako veci na uklizeni ci do kuchyne a pod. Aby mela radost tak jsem koupil predrazeny fltr asi za 25 tisic, nahradni filtr sve sestre za 5 tisic, nejake svitici rtenky svym neterim, XS drinky po bednach, prevedl jsem elektrinu a plyn a mobil do Amwajackych sponzoru, platil vstupne na seminare a platil za benzin na ty seminare. JEN proto abych mel doma klid. Ani to ji nestacilo. Dokonce jsem musel v aute poslouchat ty motivacni vymyvaci CD. Kdyz jsem ale zjistil, ze jeji lidri ji ukecali i do nabozenstvi a zacala chodit s nimi v nedeli do kostela na dalsi vymyvaci lekce, tak to uz jsem se i ja zasekl a rozesli jsme se. Pote VSICHNI “kamaradi“ ktere jsem na seminare vozil zrusili me pratelstvi na FB. Zfanatizovana pritelkyne me tajne znova zaregistrovala proti me vuli a ted beze mne se pry bude snazit daleko vice, ted kdyz ji uz nebrzdim… : -) Pripominam ze za ty dva roky jsem zadneho amwajaka ktery vydelava penize nepoznal. Dokonce jeji lidr, ke kteremu vzhlizela (nejaky looser Hanavec) si od ni pujcil auto. Hassmanna, (Roz)Kydala kteri prodavaji fiktivni sny na silene drahych seminarich. ale hlavne prodavaji CD, jsem osobne poznal a dodnes mne mrzi ze jsem jim podal ruku. Jsou to nic jineho nez manipulatori a vymyvaci mozku, kteri se pasou a oblbuji nesmyslama ty ubohe socky ktere jim tleskaji na seminarich a doma sni o tom, tak jako ma EX, ze tatinkovi jednou koupi Mazdu….Pritom verim ze ma EX byl kdysi normalni racionalne myslici clovek….Nekdo mi rekl ze jedine navsteva psychiatra by mohla pomoci, ale ta sekta ji po 8 letech vymyvani mozku odchod jiz nedovoli…Takze mimo to ze mne Amway stala tak okolo 40.000 tak rozbila i lidsky vztah…

Odpověď na otázku:

Jméno/nick *

Mail (nebude se zobrazovat) *

Website

Netporadna.cz - veřejné diskuzní fórum