Tor Browser

13.3.2024 Od admin 0

Chcete být anonymní na internetu? Stáhněte si zdarma anonymizační nástroj, který bude spolehlivě krýt váš pohyb v síti internet. Není  potřeba kupovat žádnou licenci ani se nikde neregistrujete. Schovejte se na síti při surfování z PC, mobilu či tabletu ještě dneska!

Co je TOR?
TOR (zkr. The Onion Router) je anonymizační síť, která umožňuje skrýt identitu uživatele internetové sítě. Data jsou zasílána šifrovaně, takže obsah dat nebo jejich zdroj nelze vysledovat. Do sítě TOR se dá připojit přes internetový prohlížeč Tor Browser. Tor Browser zabraňuje tomu, aby někdo, kdo sleduje vaše připojení, věděl, jaké webové stránky navštěvujete.

Bezpečné prohlížení
Prohlížeč Tor izoluje každou webovou stránku, kterou navštívíte, takže sledovače a reklamy třetích stran vás nemohou sledovat. Po dokončení prohlížení se všechny soubory cookie automaticky vymažou. Stejně tak vaše historie prohlížení.

Už žádné špehování
Tor Browser zabraňuje tomu, aby někdo, kdo sleduje vaše připojení, věděl, jaké weby navštěvujete. Každý, kdo sleduje vaše návyky při procházení, může vidět pouze to, že používáte Tor.

Stejnost je cesta k anonymitě
Tor Browser si klade za cíl, aby všichni uživatelé vypadali stejně, takže je pro kohokoliv obtížné získat o vás informace.

Několikanásobné šifrování
Váš provoz je přenášen a šifrován třikrát, když prochází sítí Tor. Síť se skládá z tisíců dobrovolně provozovaných serverů známých jako Tor relay.

Funguje i při banu
S Tor prohlížečem máte volný přístup k webům, které máte zablokované.

Co je na tom nejlepší?
Tor je dodáván zcela zdarma.

Download Tor Browser:

Tor Browser pro PC
Tor Browser – Aplikace na Google Play (aplikace do mobilu)

Tor Browser