Zhubněte sexem

1.3.2024 Od admin 0

Chcete zhubnout příjemnou cestou? Zhubněte sexem!

Pokud zrovna nepatříte k příznivcům různých diet a sportovcům, kteří za endorfiny do tělocvičny běží s nadšením, máme pro vás lepší a příjemnější nápad, jak si s nadváhou poradit. Zkuste si postavu zformovat sexem.

Spalujte kalorie
To koneckonců doporučují i odborníci. Na myšlenku, že by mohl člověk zhubnout milováním, se tváří přívětivě. Dokonce i vydávají nejrůznější studie, které vypočítávají, kolik kalorií se dá spálit jednotlivými milostnámi polohami. Jedna z nich například uvádí, že za 15 minut sexu spálíme při:

  • misionářské pozici: žena – 119 cal, muž – 304 cal
  • pozici „na koníčka“: žena 250 cal, muž – 130 cal
  • pozici zezadu: žena 170 – cal, muž – 350 cal

Kalorie se dají spalovat i jinak. Třeba orgazmem:

  • skutečný: 112 – cal,
  • předstíraný 315 – cal

Nějaké kalorie spálíte i při předehře nebo během nasazování kondomu 🙂

Ilustrační foto

Ať již publikované výsledky vezmete vážně, nebo se snad nad nimi pousmějete, jedno je jisté. Čím je člověk obéznější, tím menší má chuť k milování. Je to částečně způsobeno únavou, kterou nám nadbytečná kila přinášejí, ale také pocity méněcennosti, když se za své tělo stydíme a nejraději bychom, aby nás nikdo neviděl svlečené. A rázem tu máme začarovaný kruh, který je třeba vyřešit. Takže, milé boubely a milí boubeláci, konec mindráků a směle do erotických hrátek! Neb odborníci též potvrdili, že už jedno milostné číslo denně zvyšuje fyzickou kondici a pomáhá spalovat tuky (při průměrné délce pohlavního styku 12 -15 minut spálíte kolem 400 kalorií, a to není zrovna málo). Při hubnutí se zvyšuje touha na sex, častější sex zase napomáhá shazování kil a zlepšuje náladu. To už je lepší začarovaný kruh, ne?

Až na sobě uvidíte výsledky, rozhodně neusněte na vavřínech. Zkoušejte náročnější pozice, tím budete spalovat víc. Zkrátka – promilujte se ke štíhlé linii.

Zamilovanost je nejlepším motivem k hubnutí v případě, že partner obdivuje štíhlé ženy. Pravidelný sex sám o sobě představuje nejúčinnější cvičení většiny svalových partií. Pro mnohé je i množství uvolněných endorfinů při sexu mnohonásobně vyšší než při cvičení v posilovně.